Nejat Hocaoğlu – AR&GE Planlama Mühendisi – Effe Endüstri

16 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.067 kez izlendi, 0 yorum yapıldı.

Açıklama

“Türkiye’nin önde gelen tekstil otomasyon sistemleri geliştiricisi EFFE Endüstri Otomoasyon A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Celal İRİ Bey ve AR&GE Planlama Mühendisi Sayın Nejat Hocaoğlu Textilegence ekibine özel açıklamalarda bulundu. Firmalarının faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler veren Hocaoğlu, EFFE’nin iç pazarda olduğu kadar dış pazarda da etkin bir pazarlama stratejisiyle hareket ettiğini ifade etti.

EFFE Endüstri’nin bugünki pazar payına zorlu ve yoğun AR&GE çalışmalarıyla geldiğinin altını çizen Hocaoğlu, üretimde hali hazırda yer alan makinaların çalışma prensipleriyle uyumlu ancak eksik olan sistemleri radikal değişiklikler yaparak müşterilerine sunduklarını belirtti.

“Ekipman maliyetlerini düşürürken, üretim hacmini ve kalitesini artırmayı hedefliyoruz” diyen Hocaoğlu, EFFE ürünlerine yatırım yapan üreticilerin bu maliyetleri çok kısa sürede amorti ettiğini ve yarışa rakiplerinden bir adım önde başladıklarına dikkat çekti.

Bizlere vakit ayırdıkları için Sayın Celal İRİ, Nejat HOCAOĞLU ve ZuhaL DOĞANCI’ya teşekkürlerimizi iletiriz.

Haberimizin tamamını okumak için Ocak/Şubat 2014 Textilegence Sayısını talep ediniz. To follow the news in English, please subscribe to www.textilegence.com to receive Jan/Feb 2014 Textilegence Magazine.

Kategori : Genel

Etiketler :

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz